SŮL DO KOUPELE - LESNÍ JAHODA

Neohodnoceno

Složení: Himalájská sůl, vůně lesní jahoda, jojobový olej

65 Kč
Skladem (1 ks)

CHARAKTERISTIKA

Himalájská sůl se těží v Pákistánu, v solných dolech Khewra. Tyto doly se nachází asi 300km od Himalájí a jsou druhým největším solným dolem na světě. Jedná se o čistě přírodní produkt s vysokým obsahem minerálních látek a živin.

Vzhled: krystaly 5-7mm

Barva: bílo-červeno-růžová

Vůně: bez zápachu

MINERÁLNÍ SLOŽENÍ

NaCl: min. 85,00%
Ca: 0,79%
Mg: 10,00%
Si: 0,25%
Fe: 0,85%
Sr: 0,35%
Ba: 0,10%

ÚČINKY V KOSMETICE

  • Himalájská sůl je výjimečná svým složením, je jednou z nejčistějších solí. Obsahuje vysoký podíl minerálních látek, např. hořčík, draslík, vápník, bromid, měď, síra, mangan a mnoho dalších. Díky obsahu minerálů a železa má jedinečnou růžovou barvu.

  • Koupel z himalájské soli pomáhá detoxikovat a regenerovat organismus. Zlepšuje prokrvení pokožky a zmírňuje kožní problémy.

  • Čistí pokožku, zlepšuje stav pleti, je vhodná i na mastnou a aknózní pleť.

  • Pokožku regeneruje, hydratuje a osvěžuje.

  • Pudr z himalájské soli dodává kosmetickým produktům peelingové vlastnosti, odstraňuje odumřelé buňky a pokožku hloubkově čistí.

  • Díky své jemné pudrové konzistenci je vhodnou složkou i takových kosmetických produktů, kde by použití himalájské soli hrubšího zrna nebylo vhodné, např. pleťových a tělových krémů anebo šumivých bomb do koupele atd.

POUŽITÍ V KOSMETICKÝCH PRODUKTECH

Mýdla, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové masky, tělové krémy, tělové zábaly, pleťové a tělové peelingy, přípravky do koupele, šumivé bomby do koupele, vlasová kosmetika, antiperspiranty a deodoranty, ústní vody, zubní pasty atd.

ZEMĚ PŮVODU

Pákistán

Kód Kód: 2704
Jméno značky: JiVy
Kategorie: VONNÉ DEKORACE