NÁRAMEK - BRONZIT

Neohodnoceno

Složení: Bronzit, Sluneční kámen Mali 

150 Kč
Skladem (1 ks)

Bronzit nám pomáhá převzít kontrolu nad našimi činy a životy. Též nám usnadňuje přemýšlet dopředu. Odstraňuje nejistotu a je výborným uzemňujícím kamenem.

LÉČIVÉ ÚČINKY

 • Odstraňuje únavu
 • Pomáhá překonat neklid způsobený emočními i fyzickými problémy
 • Zmírňuje bolesti a podporuje činnost srdce a ledvin  

 

 • Sluneční kámen  je podle svého názvu kamenem Slunce. Díky jeho vlivu a jeho “žáru” mizí strach, deprese a negativní myšlenky. Do našich životů přináší naději a vitalitu. Dodává nám optimismus, pomáhá nám najít správný směr, když se zdá, že vše ztrácí smysl. Učí nás milovat sama sebe a svůj život, díky čemuž dokážeme milovat i své blízké a lidi v našem okolí. Zahání negativní myšlenky, i v horších chvílích našeho života nám dodá optimismus.

  Sluneční kámen nám pomáhá brát život takový, jaký je, vidět krásu a pozitivitu i v jednoduchých a běžných věcech. Dodává nám energii a sebedůvěru vzít život do vlastních rukou a realizovat své sny a cíle.

  Stimuluje nervový systém, tlumí nervozitu a pomáhá nám ke klidnému a nerušenému spánku. Sluneční kámen pomáhá při problémech s dýchacími cestami, překonávat únavu a nabírat nové síly. Ulevuje při revmatických bolestech a bolestech v krku. Pomáhá udržovat všechny orgány v rovnováze a při problémech se žaludečními vřed

   

                                        
Kód Kód: 896
Jméno značky: JiVy
Kategorie: NÁRAMKY PRO MUŽE
MATERIÁL: Bronzit, Sluneční kámen Mali
VELIKOST: 18 cm