NÁRAMEK - CITRÍN

Neohodnoceno
235218632 570562700613571 5198159774099434567 n
250 Kč –20 %

Složení: Citrín, Granát, Achát, andělský přívěsek

250 Kč –20 % 200 Kč
Skladem (1 ks)

Citrín podporuje rozhodnost a umožňuje odplavit veškeré strachy, aby mohlo být přijato to dobré, co je na životní cestě každého. To rovněž přináší radost, potěšení a lásku k sobě samému. Tento krystal přináší bohatství, hojnost a prosperitu. Pomáhá najít duševní a emoční rovnováhu a otevřít mysl novým podnětům a příležitostem. Povzbuzuje intuici a jasnost myšlení a podněcuje kreativní myšlení, představivost a tvořivost.

Citrín zvyšuje sebeúctu a vnitřní sílu. Také zesiluje pocity a vnímání v sexuální oblasti a dodává na smyslnosti. Probouzí pozitivní vyzařování a eliminuje všechny strachy a obavy způsobené vlivem ostatních lidí a okolí. Odstraňuje noční můry a odhání zlé sny. Citrín poskytuje nadhled, pozitivní náladu a pohled na svět a zvyšuje životní energii a chuť do všech aktivit.

Přináší štěstí každému, kdo jej vlastní. Pohlcuje a rozptyluje negativní energie, které omezují přívaly štěstí, radosti a blahobytu.

Léčivé účinky
Čistí krev a podporuje krevní oběh
Uklidňuje podrážděné nervy, odstraňuje deprese
Podporuje zažívací systém, slezinu a slinivku břišní
Příznivě působí na endokrinní žlázy (pročišťuje, vyrovnává hladiny hormonů a vylučuje jedy a toxiny)
Pomáhá při cukrovce
Odbourává chronický únavový syndrom
Léčí ledviny a močový měchýř
Přispívá k odstranění všeho škodlivého
Působí na vymizení celulitidy
Zahání únavu
Zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy
Znamení zvěrokruhu Beran, Blíženci, Lev, Panna

Granát přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života. Udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Svému majiteli zvyšuje sebedůvěru a dodává odvahu.

Krystal podporuje lásku a sexuální touhu a vylepšuje vztahy především mezi partnery a rodinnými příslušníky. Má ale pozitivní vliv i na přátelské vztahy a mezilidské vztahy obecně. Granát pomáhá řešit krizové situace a dodává optimismus a víru v pozitivní konec snažení. Na základě tohoto pozitivního působení může kladně ovlivnit vývoj událostí. Přináší slávu, vytrvalost, lásku, krásu a stabilitu. Podporuje úspěch při obchodování.

Pokud je granát umístěn pod polštář, tlumí deprese a působí preventivně proti jejich vzniku. Může být použit také jako talisman uvolňující špatnou karmu.

Kód Kód: 83
Jméno značky: JiVy
Kategorie: NÁRAMKY
MATERIÁL: Achát, Citrín, Granát
? VELIKOST: 17 cm