AFRICKÝ JASPIS

Neohodnoceno
Akce
344625307 535529218792399 4526691152094694902 n

Složení: Africký jaspis, Ocel

90 Kč
Skladem (1 ks)

Tyrkys africký (odrůda Jaspisu)

je posvátný, ochranný léčivý kámen. Kámen štěstí a amulet cestovatelů. V Egyptě byl považován za kámen života a v Tibetu byl dokonce vzácnější než zlato. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu, uklidňuje řečníky před projevem na veřejnosti. Podporuje kreativitu a brání sebepoškozování. Přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Dokáže zmírnit výkyvy nálady, a vede k optimističtějšímu přístupu k životu. Africký tyrkys otevírá mysl novým nápadům a novým možnostem.

Léčebné účinky: Jaspis podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu minerálních látek v těle. Zlepšuje funkci střev, jater a žaludku. Je dobrý na hemeroidy, omezuje jejich tvorbu a příznivě ovlivňuje ledviny a močový měchýř.

Očista a nabíjení: Jaspis čistíme jen krátce pod proudem vlažné vody, říká se, že voda odplavuje lesk jaspisu. Poté ho vystavíme na přímé slunce a necháme ho nabít. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

Kód Kód: 2686
Jméno značky: JiVy
Kategorie: ŠPERKY
MATERIÁL: Africký Tyrkys, Ocel